Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Virginia

Është emri yt Virginia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ginger, Ginny, Vir, Virge, Virgina, Virgine, Virginie, Virzje
Djem me tinguj të ngjashëm:Vrishni, Virochan, Virginio, Vurkan, Virgéno, Vergin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Versana, Virgina, Virginie, Vrouwgien, Virgine, Vroucine, Virasni, Virgene
Vlerësimi:
4/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 85 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 114 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 202005 Virginia's në Facebook. Pozicioni #507
Kategoritë:Emrat romantike - Emrat e Amerikës Latine - Popullore italian emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga VirginiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virginia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virginia? Voto për emrin tënd