Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Virginio

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Virginio.
Është emri yt Virginio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Virginius
Djem me tinguj të ngjashëm:Vrishni, Virochan, Vurkan, Virgéno, Vergin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Virginia, Versana, Virgina, Virginie, Vrouwgien, Virgine, Virasni, Vroucine
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Virginio's në Facebook. Pozicioni #76621
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga VirginioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virginio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virginio? Voto për emrin tënd