Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Virgina

Është emri yt Virgina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Virginia
Djem me tinguj të ngjashëm:Vrishni, Virochan, Virginio, Vurkan, Virgéno, Vergin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Virginia, Versana, Virginie, Vrouwgien, Virgine, Vroucine, Virasni, Virgene
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1645 Virgina's në Facebook. Pozicioni #23735
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga VirginaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Virgina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Virgina? Voto për emrin tënd