Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ginger

Është emri yt Ginger? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Virginia
Djem me tinguj të ngjashëm:Ginjiro, Ganjar, Ginanjar, Gungir, Gyaneshwar, Ganger, Giansiro, Ganesh Ray
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gingher, Gnaneshwari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 145 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 136 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 104540 Ginger's në Facebook. Pozicioni #914
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga GingerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ginger? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ginger? Voto për emrin tënd