Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noris

Është emri yt Noris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Narcisco, Norris, Neeraj, Nauroz, Narius, Narsi, Nauris, Naresh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narcissa, Nargis, Neris, Narcisa, Noriko, Ninarika, Neerja, Narges
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2315 Noris's në Facebook. Pozicioni #18441
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga NorisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noris? Voto për emrin tënd