Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Narius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Narius.
Është emri yt Narius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Narcisco, Norris, Neeraj, Nauroz, Narsi, Nauris, Naresh, Narke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noris, Narcissa, Nargis, Neris, Narcisa, Noriko, Ninarika, Neerja
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Narius's në Facebook. Pozicioni #246316
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga NariusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Narius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Narius? Voto për emrin tënd