Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Thais

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Thais.
Është emri yt Thais? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Thiago, Tys, Tze, Theseus, Taj, Takao, Titus, Thaddeus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tika, Tazia, Tosca, Tess, Tikeya, Tessia, Tiesha, Tisha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 233 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 173 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 172 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 218 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 216 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10295 Thais's në Facebook. Pozicioni #5797
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 portugalisht emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga ThaisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Thais? Voto për emrin tënd


Është emri yt Thais? Voto për emrin tënd