Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ginevra

Është emri yt Ginevra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Guenevere
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianpiero, Giampiero, Ghazanfar, Gwynfor, Gian Piero, Gagan-Vihari, Gijanbro, Gianpier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genevra, Guinevere, Ginebra, Genifer, Gwenevere, Genevre, Ginnifer, Gunvor
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Ginevra's në Facebook. Pozicioni #43271
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga GinevraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ginevra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ginevra? Voto për emrin tënd