Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gianpiero

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gianpiero.
Është emri yt Gianpiero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Giampiero, Ghazanfar, Gwynfor, Gian Piero, Gagan-Vihari, Gijanbro, Gianpier, Genevaro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginevra, Genevra, Guinevere, Ginebra, Genifer, Gwenevere, Genevre, Ginnifer
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 540 Gianpiero's në Facebook. Pozicioni #53474
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GianpieroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianpiero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianpiero? Voto për emrin tënd