Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genifer

Është emri yt Genifer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianpiero, Giampiero, Ghazanfar, Gwynfor, Gian Piero, Gagan-Vihari, Gijanbro, Gianpier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginevra, Genevra, Guinevere, Ginebra, Gwenevere, Genevre, Ginnifer, Gunvor
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Genifer's në Facebook. Pozicioni #44612
Kategoritë:
Komente nga GeniferPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genifer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genifer? Voto për emrin tënd