Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giampiero

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giampiero.
Është emri yt Giampiero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianpiero, Ghazanfar, Gwynfor, Gian Piero, Gagan-Vihari, Gijanbro, Gianpier, Genevaro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginevra, Genevra, Guinevere, Ginebra, Genifer, Gwenevere, Genevre, Ginnifer
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 580 Giampiero's në Facebook. Pozicioni #50773
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiampieroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giampiero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giampiero? Voto për emrin tënd