Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucrezia

Është emri yt Lucrezia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucretia
Djem me tinguj të ngjashëm:Lazarus, Lazrus, Ljerka, Luka Garcia, Lazaros, Lucrezio, Lucrecio, Lazarz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucrecia, Lucrese, Lukrezia, Lucrisia, Lycoris, Lucrèce, Lukrecija, Lucresa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1235 Lucrezia's në Facebook. Pozicioni #29331
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga LucreziaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucrezia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucrezia? Voto për emrin tënd