Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucrezio

Është emri yt Lucrezio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lucretius
Djem me tinguj të ngjashëm:Lazarus, Lazrus, Ljerka, Luka Garcia, Lazaros, Lucrecio, Lazarz, Lycurgus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucrezia, Lucrecia, Lucrese, Lukrezia, Lucrisia, Lucrèce, Lycoris, Lukrecija
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Lucrezio's në Facebook. Pozicioni #2785078
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga LucrezioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucrezio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucrezio? Voto për emrin tënd