Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucretia

Është emri yt Lucretia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Lucresa, Lucrezia
Djem me tinguj të ngjashëm:Lushardo, Lazzarotto, Lockert, Lisardo, Lizerth, Luzgardo, Lizardo, Lighardt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leocárdia, Laghertha, Lychorida, Lagertha, Leocardia, Lusi Ardita, Lagreta, Lucerito
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8805 Lucretia's në Facebook. Pozicioni #6528
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LucretiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucretia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucretia? Voto për emrin tënd