Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Houda

Është emri yt Houda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Huda
Djem me tinguj të ngjashëm:Hadi, Hiddai, Hati, Haywood, Hoyt, Haddad, Hototo, Hathath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Heidi, Hedi, Hayat, Heide, Hida, Hadya, Huda, Hedda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5175 Houda's në Facebook. Pozicioni #9963
Kategoritë:Emrat popullore maroken - Popullore italian emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga HoudaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Houda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Houda? Voto për emrin tënd