Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giovanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giovanna.
Është emri yt Giovanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Giovanni
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovanny, Geovani, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geovana, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina, Gioviny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 279 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 229 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 229 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 229 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 265 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 266 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21060 Giovanna's në Facebook. Pozicioni #3262
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 portugalisht emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga GiovannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giovanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giovanna? Voto për emrin tënd