Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Omaima

Është emri yt Omaima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oen, Onan, Owen, Oney, Ony, Ome, Owney, Owain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oana, Ohana, Ona, Ohanna, Oona, Oanh, Onam, Ownah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1800 Omaima's në Facebook. Pozicioni #22177
Kategoritë:Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga OmaimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Omaima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Omaima? Voto për emrin tënd