Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ikram

Është emri yt Ikram? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Ikraam, إكرام
Djem me tinguj të ngjashëm:Ikrimah, Iqraan, Igram, Iskren, Isegrim, Ikrime, Isram, Ishu Rana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Igerne, Ikraam, Ikraan, Ikrame, Ikrm, Igrayne, Igraine, Ikran
Vlerësimi:
4.5/5
yje 166 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 116 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 114 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 112 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 153 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 154 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9770 Ikram's në Facebook. Pozicioni #6038
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 italian emrat - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga IkramPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ikram? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ikram? Voto për emrin tënd