Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giorgia

Është emri yt Giorgia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Garazi, Grecia, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
4/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3800 Giorgia's në Facebook. Pozicioni #12672
Kategoritë:Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008
Komente nga GiorgiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giorgia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giorgia? Voto për emrin tënd