Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zineb

Është emri yt Zineb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zanobi, Zenobio, Zinovi, Zinab, Zinoviy, Zynep
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zeynep, Zejnep, Zaynab, Zainab, Zeinab, Zenobe, Zenobia, Zenevieva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2320 Zineb's në Facebook. Pozicioni #18417
Kategoritë:Popullore italian emrat vajzë
Komente nga ZinebPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zineb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zineb? Voto për emrin tënd