Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zeynep

Është emri yt Zeynep? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zanobi, Zenobio, Zinovi, Zinab, Zinoviy, Zynep
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zejnep, Zaynab, Zainab, Zeinab, Zenobe, Zineb, Zenobia, Zenevieva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 224 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 165 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 162 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 158 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 208 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 205 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tara
Facebook:

+/- 12220 Zeynep's në Facebook. Pozicioni #5036
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ZeynepPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zeynep? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zeynep? Voto për emrin tënd