Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Imane

Është emri yt Imane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ian, Ino, Ioan, Iohanan, Iniyan, Ihan, Ioann, Inno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ina, Inna, Inaya, Ine, Iin, Iyony, Iona, Iyem
Vlerësimi:
4.5/5
yje 74 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4075 Imane's në Facebook. Pozicioni #11995
Kategoritë:Emrat popullore maroken - Popullore italian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ImanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imane? Voto për emrin tënd