Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hanane

Është emri yt Hanane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3490 Hanane's në Facebook. Pozicioni #13544
Kategoritë:Emrat popullore maroken - Popullore fa emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga HananePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hanane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hanane? Voto për emrin tënd