Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dalila

Është emri yt Dalila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dael, Duilio, Dell, Dale, Doyle, Dudley, Dull, Dail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dahlia, Dalia, Dila, Diella, Dali, Della, Dollie, Delilah
Vlerësimi:
5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10395 Dalila's në Facebook. Pozicioni #5755
Kategoritë: - Emrat e Afrikës - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga DalilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalila? Voto për emrin tënd