Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dudley

Është emri yt Dudley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dudda
Djem me tinguj të ngjashëm:Dael, Duilio, Dell, Dale, Doyle, Dull, Dail, Daly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dahlia, Dalia, Dalila, Dila, Diella, Dali, Della, Dollie
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10345 Dudley's në Facebook. Pozicioni #5781
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga DudleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dudley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dudley? Voto për emrin tënd