Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dale

Është emri yt Dale? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dael, Duilio, Dell, Doyle, Dudley, Dull, Dail, Daly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dahlia, Dalia, Dalila, Dila, Diella, Dali, Della, Dollie
Vlerësimi:
3/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 347150 Dale's në Facebook. Pozicioni #321
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore korean emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga DalePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dale? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dale? Voto për emrin tënd