Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aloys

Është emri yt Aloys? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:de
Variante:Alajos, Allewytsius, Alois, Aloisia, Aloisio, Alojzy, Alouisius, Aloysius, Wistn
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Aloys's në Facebook. Pozicioni #58797
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Po emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga AloysPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aloys? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aloys? Voto për emrin tënd