Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adalira

Është emri yt Adalira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adela
Djem me tinguj të ngjashëm:Adler, Adlar, Adalar, Aethelhere, Adelaar, Adelar, Adolar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalari
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Adalira's në Facebook. Pozicioni #659486
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AdaliraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adalira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adalira? Voto për emrin tënd