Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adelar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adelar.
Është emri yt Adelar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zotëri, ushtria
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adalar
Djem me tinguj të ngjashëm:Adler, Adlar, Adalar, Aethelhere, Adelaar, Adolar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalira, Adalari
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Adelar's në Facebook. Pozicioni #466320
Kategoritë:
Komente nga AdelarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelar? Voto për emrin tënd