Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adelaar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adelaar.
Është emri yt Adelaar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zotëri, ushtria
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adalar
Djem me tinguj të ngjashëm:Adler, Adlar, Adalar, Aethelhere, Adelar, Adolar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalira, Adalari
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Adelaar's në Facebook. Pozicioni #4318525
Kategoritë:emrat aa
Komente nga AdelaarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelaar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelaar? Voto për emrin tënd