Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adolar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adolar.
Është emri yt Adolar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zotëri, ushtria
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adalar
Djem me tinguj të ngjashëm:Adler, Adlar, Adalar, Aethelhere, Adelaar, Adelar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalira, Adalari
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Adolar's në Facebook. Pozicioni #1339730
Kategoritë:
Komente nga AdolarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adolar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adolar? Voto për emrin tënd