Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adler

Është emri yt Adler? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adlar, Adalar, Aethelhere, Adelaar, Adelar, Adolar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalira, Adalari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1480 Adler's në Facebook. Pozicioni #25714
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat boy
Komente nga AdlerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adler? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adler? Voto për emrin tënd