Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brynhilde

Është emri yt Brynhilde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernald, Bernold, Brunaldo, Bernhald, Bernhold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunilda, Brunhild, Brunhilde, Brunhilda, Brunnehilde, Brynhild, Brimlad, Brunehilda
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Brynhilde's në Facebook. Pozicioni #286609
Kategoritë:Emra norvegjeze
Komente nga BrynhildePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brynhilde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brynhilde? Voto për emrin tënd