Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brunhilda

Është emri yt Brunhilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Brynhildur
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernald, Bernold, Brunaldo, Bernhald, Bernhold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunilda, Brunhild, Brunhilde, Brynhilde, Brunnehilde, Brynhild, Brimlad, Brunehilda
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Brunhilda's në Facebook. Pozicioni #124264
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BrunhildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brunhilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brunhilda? Voto për emrin tënd