Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernold

Është emri yt Bernold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernald, Brunaldo, Bernhald, Bernhold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunilda, Brunhild, Brunhilde, Brunhilda, Brynhilde, Brunnehilde, Brynhild, Brimlad
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Bernold's në Facebook. Pozicioni #461416
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BernoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernold? Voto për emrin tënd