Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernald

Është emri yt Bernald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:bernal
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernold, Brunaldo, Bernhald, Bernhold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunilda, Brunhild, Brunhilde, Brunhilda, Brynhilde, Brunnehilde, Brynhild, Brimlad
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 470 Bernald's në Facebook. Pozicioni #59227
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BernaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernald? Voto për emrin tënd