Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brunhild

Është emri yt Brunhild? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brunhilde
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernald, Bernold, Brunaldo, Bernhald, Bernhold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunilda, Brunhilde, Brunhilda, Brynhilde, Brunnehilde, Brynhild, Brimlad, Brunehilda
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Brunhild's në Facebook. Pozicioni #239536
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BrunhildPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brunhild? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brunhild? Voto për emrin tënd