Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elianus

Është emri yt Elianus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Elia
Djem me tinguj të ngjashëm:Eling, Elenek, Ellones, Elang, Elymas, Elmis, Ellenus, Elling
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elmaz, Elmaze, Eliana C, Elinga, Eliangys, Eilenca, Elenice, Ellemieke
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Elianus's në Facebook. Pozicioni #815320
Kategoritë:
Komente nga ElianusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elianus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elianus? Voto për emrin tënd