Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmaze

Është emri yt Elmaze? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eling, Elianus, Elenek, Ellones, Elang, Elymas, Elmis, Ellenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elmaz, Eliana C, Elinga, Eliangys, Eilenca, Elenice, Ellemieke, Eliannis
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Maze
Emrat e vëllezërve:Arben, Beqir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Elmaze's në Facebook. Pozicioni #330803
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Elmaze


Elmaze ( 49 vjeç) 2015-11-16
Jo
Elmaze ( 49 vjeç) 2015-11-16
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmaze? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmaze? Voto për emrin tënd