Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elmaz

Është emri yt Elmaz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eling, Elianus, Elenek, Ellones, Elang, Elymas, Elmis, Ellenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elmaze, Eliana C, Elinga, Eliangys, Eilenca, Elenice, Ellemieke, Eliannis
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Maze
Emrat e vëllezërve:Arben, Beqir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Elmaz's në Facebook. Pozicioni #121313
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Elmaz


Elmaz ( 49 vjeç) 2015-11-16
Jo
Elmaz ( 49 vjeç) 2015-11-16
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elmaz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elmaz? Voto për emrin tënd