Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rink

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rink.
Është emri yt Rink? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Këshilla, këshilla e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rein
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Rink's në Facebook. Pozicioni #82252
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga RinkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rink? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rink? Voto për emrin tënd