Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Swantje

Është emri yt Swantje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Santiago, Santjago, Santos, Santago, Shoemowetochawcawe, Sundus, Sontje, Santiagi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Santuzza, Shkendija, Santhousia, Sintija, Sindija, Santika, Sientje, Sandis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Swantje's në Facebook. Pozicioni #71268
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SwantjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Swantje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Swantje? Voto për emrin tënd