Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Santuzza

Është emri yt Santuzza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Santa
Djem me tinguj të ngjashëm:Santiago, Santjago, Santos, Santago, Shoemowetochawcawe, Sundus, Sontje, Santiagi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shkendija, Santhousia, Sintija, Sindija, Santika, Sientje, Sandis, Soundous
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Santuzza's në Facebook. Pozicioni #971771
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SantuzzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Santuzza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Santuzza? Voto për emrin tënd