Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sintija

Është emri yt Sintija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Santiago, Santjago, Santos, Santago, Shoemowetochawcawe, Sundus, Sontje, Santiagi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Santuzza, Shkendija, Santhousia, Sindija, Santika, Sientje, Sandis, Soundous
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 935 Sintija's në Facebook. Pozicioni #35834
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga SintijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sintija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sintija? Voto për emrin tënd