Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Meike

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Meike.
Është emri yt Meike? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
4.5/5
yje 156 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 77 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 144 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 146 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3615 Meike's në Facebook. Pozicioni #13170
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MeikePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meike? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meike? Voto për emrin tënd