Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anna-Lena

Është emri yt Anna-Lena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aemiliano, Anlon, Anh Linh, Anh Luân, Anluan, Aminul Ulum, Anil Meena
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna Leona, Aimiliana, Analena, Aimilionia, Amelina, Anneleen, Annaline, Anyelin
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga Anna-LenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anna-Lena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anna-Lena? Voto për emrin tënd