Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annaline

Është emri yt Annaline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aemiliano, Anlon, Anh Linh, Anh Luân, Anluan, Aminul Ulum, Anil Meena
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna Leona, Aimiliana, Analena, Aimilionia, Amelina, Anneleen, Anyelin, Annalynn
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Annaline's në Facebook. Pozicioni #71876
Kategoritë:
Komente nga AnnalinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annaline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annaline? Voto për emrin tënd