Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Steffi

Është emri yt Steffi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Steve, Staf, Stef, Stevie, Stipe, Sachdev, Steef, Steph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sdf, Sudevi, Sadaf, Sudaba, Stevey, Steffie, Stevye, Stephy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13405 Steffi's në Facebook. Pozicioni #4681
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SteffiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steffi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steffi? Voto për emrin tënd