Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Steve

Është emri yt Steve? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Stefanus
Variante:Stevie
Djem me tinguj të ngjashëm:Staf, Stef, Stevie, Stipe, Sachdev, Steef, Sikyatavo, Steph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Steffi, Sdf, Sudevi, Sadaf, Sudaba, Steffie, Stevey, Stevye
Vlerësimi:
5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2024310 Steve's në Facebook. Pozicioni #21
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore arab emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2000
Komente nga StevePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Steve? Voto për emrin tënd


Është emri yt Steve? Voto për emrin tënd