Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Staf

Është emri yt Staf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gustaaf
Djem me tinguj të ngjashëm:Steve, Stef, Stevie, Stipe, Sachdev, Steef, Steph, Sikyatavo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Steffi, Sdf, Sudevi, Sadaf, Sudaba, Steffie, Stevey, Stevye
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260 Staf's në Facebook. Pozicioni #89866
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga StafPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Staf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Staf? Voto për emrin tënd